Városi atlétika verseny

Eredmények:
II.korcsoport: A leány és a fiú csapatunk is első helyezést ért el.
A csapat tagjai:
lányok:
Varga Adrienn 5.a
Osztódia Roxána 5.a
Grubits Enikő 5.a
Szőke Dorina 5.a
Kallos Anna 4.b
Tóth Tamara 3.b
Seszták Kitti 5.b

fiúk:
Szívós Márton 5.b
Orbán Illés 3.b
Kontics Ferenc 4.b
Horváth Krisztián 4.b
Honyák Gergő 4.b
Jagadics Krisztián 4.b

Összetett egyéni:
Osztódi Roxána 5.a és Horváth Krisztián második helyezés
Kallós Anna 4.b és Orbán Illés 3.b harmadik helyezés
III. korcsoport: A fiú csapat második helyezést ért el.
A csapat tagjai:
Farkas Krisztofer 7.c
Sándor Márk 6.a
Böröcz Martin 6.a
Zambó Milán 5.a
Járóka Olivér 5.b
Földvári Krisztián 6.b
A lányok pár ponttal maradtak le a dobogóról, negyedikek lettek.
A csapat tagjai:
Horváth Kinga 7.a
Nagy Emma 5.a
Nagy Hanna 5.a
Pinke Flóra 5.a
Muszáj Vivien 6.a
Fóris Zsanett 5.a

Egyéni versenyzőink 18 érmet nyertek:

1. helyezett tanulóink:
Orbán Kolos 7.a
Nagy Hanna 5.a
Gerencsér Dominik 7.c
2. helyezett tanulóink:
Gerencsér Dominik 7.c
Nagy Emma 5.a
Blidár Bianka 7.c
Polónyi Henriett 8.b
Horváth Imre 7.b
Sándor Márk 6.a
Földvári Krisztián 6.b
3. helyezett tanulóink:
Sándor Márk 6.a
Fóris Zsanett 5.a
Farkas Krisztofer 7.c
Katona Henrik 6.a
Zambó Milán 5.a
Galavics Réka 8.b
4. helyezett tanuló:
Földvári Krisztián 6.b

Gratulálunk a sportteljesítményhez!

Városi matematika versenyen

A Soproni Gárdonyi Géza Általános Iskolában rendezett városi matematika versenyen Kollár Dorka 8.b osztályos tanuló harmadik helyezést ért el.
Gratulálunk.

A Gárdonyi Kupa városi sprint futóversenyen

A Gárdonyi Kupa városi sprint futóversenyen iskolánk 20 tanulója vett részt. A következő tanulók kategóriájukban a legjobbak között végeztek:

1. korcsoport:
2.hely:
Tar Máté 3.b
3. hely:
Horváth Réka 3.c

2. korcsoport:
1. hely:
Kallós Anna 4.b
2. hely:
Varga Adrienn 5.a
Horváth Krisztián 4.b

3. korcsoport:
2. hely:
Farkas Krisztofer 7.c
3. hely:
Fóris Zsanett 5.a

Gratulálunk az elért eredményekhez!

Lackner-napok eredményei

Tanulóink eredményesen szerepeltek az iskolánkban rendezett tanulmányi és sportversenyeken. A díjazott tanulóknak gratulálunk; minden résztvevő dicséretben részesült.

Kis matematikusok vetélkedője
Egyéni:
2. helyezés:
Boros Luca 2.b

Csapatverseny:
2. helyezés:
Boros Luca 2.b
Kakas Máté 2.b
Pethő Marcell 2.a
4. helyezés:
Kenéz Máté 3.c
Temesfői Patrik 3.c
Juhász Levente 3.b
4. helyezés:
Vissi Martin 4.a
Gombás Bence 4.b
Honyák Gergő 4.b

Komplex csapatverseny:

Természettudományok

3. helyezés:
Farkas Bálint 8.a
Kőhalmi Dominik 8.a
Fekete Zsolt 8.a

Rajzverseny

1.  helyezés:
Szabó Máté 1.a
Molnár Levente 3.a
Istvánder Lilien 7.b
2. helyezés:
Gombás Bence 4.b
Bere Vanessza 6.a

3. helyezés:
Németh Viktória 6.a

Különdíj:
Cselovszky Lana 2.a
Tóth Ákos 7.c
Kovács Petra 5.b
Wartha Marica 6.b
Varga Levente 8.b
Agárdi Viktória 6.a
Ordasi Dániel 5.a

Versmondó verseny
1. helyezés:
Gombás Bence 4.b

3. helyezés:
Kozma Péter Mátyás 2.a
Horváth Dávid 4.a
Bere Vanessza 6.a

Sportversenyek
A staféta focit iskolánk csapata nyerte.

Floorball Városi Jamboree

III. korcsoportos fiú csapat:

2. helyezés
A csapat tagjai:
Zámbó Milán 5.a
Főző Ádám 6.a
Gajda Krisztián 6.b
Földvári Krisztián 6.b
Farkas Krisztofer 7.c
Szívós Márton 5.b

IV. korcsoportos fiú csapat:

2. helyezés
A csapat tagjai:
Horváth Dávid 7.c
Tóth Péter 7.c
Gerencsér Dominik 7.c
Farkas Krisztofer 7.c
Horváth Dominik 8.a

A felső tagozatos lány csapat városi versenyét pedig megnyerte iskolánk csapata.

A csapat tagjai:
Nagy Annamária 6.b
Bárdos Cintia 7.c
Flaska Chantal 7.c
Blidár Bianka 7.c
Csanya Dóra 7.c
Nagy Petra 8.a

Környezetvédelmi vetélkedő

Csapatverseny:
3. helyezés:
Balázs Luca
Szilvási Jázmin
Karnóth Henriett 7. b osztályos tanulók

Idegen nyelvi fordító verseny

angol nyelv:
1. helyezés:
Bordás Gréta 5.a
2. helyezés:
Grubits Enikő 5.a
3. helyezés:
Csigó Barnabás 7.a

Diákolimpia

A II. korcsoportos labdarúgó diákolimpián iskolánk labdarúgó csapata a második helyet szerezte meg. Az első és a második helyezett csapatok között csak a gólkülönbség döntött.
A csapat tagjai:
Kontics Ferenc 4.b
Lackner Márkó 4.b
Horváth Krisztián 4.b
Jagodits Krisztián 4.b
Galuszek Alex 4.b
Szívós Márton 5.b
Kis- Berkes Mátyás 3.a
Tar Máté 3.b
Orbán Illés 3.b
Pajzs László 3.b és
Kubánka Balázs 4.b osztályos tanulók.
A tanulók igazgatói dicséretben részesültek.
Felkészítő tanár: Sejber István
Gratulálunk a kiváló teljesítményhez.